השירות שלנו

אם הגעתם לעמוד הזה, סימן שכבר קראתם ועברתם בעמודי הבית שלנו והבנתם כי מדובר בחברה רצינית המרכזת את כל עניין דוד השמש במקום אחד. החל מרגע הייצור, התקנת הדוד וכלה במתן שרות והתקנת הדוד עד לבית הלקוח ובהתאמה אישית לתקציב ולתנאי המקום וצרכי המשפחה.
אנו נפרט בפניכם את תחומי השרות שלנו:

אספקת דודי שמש לפרטיים ולמוסדות

חברת אידאל עוסקת בייצור במפעל, כחול לבן ובהתאם לחיסכון באנרגיה ושיווק של מערכות דודי שמש וחשמל: דודי שמש, דודי חשמל, קולטים סולאריים ודודים מחליפי חום למערכות סולאריות סגורות ומרכזיות.

אספקה בכל רחבי הארץ

סניפי החברה פרוסים בערים מרכזיות , אך מספקים את השירות שלנו עד לבית הלקוח! במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. מפעלי החברה וההנהלה ממוקמים במישור אדומים.

השירות שלנו לאינסטלטורים וקבלנים

צוות המתקינים המקצועי של החברה הינו בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה , בעלי ניסיון בעיקר בגגות רעפים ובהתקנת מערכות סולאריות במקומות עם תנאי התקנה קשים, ומיומן גם במתן שירותי אינסטלציה קלים.

אספקה לאינסטלטורים וקבלנים

ייצור ושיווק של מערכות סולאריות וחשמל: דודי שמש, דודי חשמל, קולטים סולאריים ודודים מחליפי חום למערכות סולאריות סגורות ומרכזיות. ייצור של דודי חשמל בגדלים ייחודים לאידאל מ-8 ליטר ועד 300 ליטר. ציפויים פנימיים לדודים בטכנולוגיה ייעודית לאידאל: ציפוי אמייל או ציפוי מיילטון. התקנת חימום מהיר בדודים ומוצרים למניעת אבנית ומניעת כוויות. קולטי ברזל ונחושת בהתאם למיקומי המערכת (אזורי קרה, אזורי חוף) שירות, איכות ואחריות הכוללים: שירות תיקונים לדודי שמש וחשמל, שירות אינסטלציה וחשמל.

שתפו את העמוד ב:
Written by junami