סניפי אידאל אנרגיות סולאריות בע”מ
ספטמבר 13, 2017 אין תגובות

אנו זקוקים למים חמים על בסיס יומיומי, אנחנו יכולים לנסות ולחסוך באנרגיה על ידי יישום כמה שינויים באורח החיים כדי להשתמש בפחות מים חמים, אבל במאה ה-21, כולנו רוצים מים חמים מהברז .

הצורך הבסיסי במים חמים הוא יקר מאוד מכיוון שהוא צורך כמות עצומה של אנרגיה. יותר מ-18% מהאנרגיה הביתית משמשת לחימום מים. ברוב הבתים והעסקים האנרגיה הזו מופקת מדלקים מאובנים, גז ונפט. ישנם דוודים הפועלים על גז ומחממים מים לפי דרישה. וישנם גופי חימום הפועלים באמצעות חשמל, שזו השיטה היקרה מכולן.

הופעתה של 'אנרגיה ירוקה' סייעה לאנשים לאמץ שיטות יעילות לביצוע פעולות יומיומיות. האנרגיה ה'ירוקה' המופקת ממקור האנרגיה הטבעי – השמש, החימום מגיע ממקורות טבעיים ואינו משאיר פליטת פחמן כמו דלקים אחרים.

בנוסף, התהליך אינו מייצר פסולת, אינו מייצר זיהום רעש ואינו מותיר השפעות מסוכנות על הסביבה.

היתרון העיקרי של דוד השמש הוא חיסכון בחשמל. אנו משתמשים במקור האנרגיה הטבעי שהוא חינמי, מתחדש ובלתי מוגבל , אתם בהחלט תבחינו בשיעורים הפוחתים של חשבונות החשמל.

אם דוד השמש שלכם סובל מהצטברות משקעים, קורוזיה של חלקי המתכת, בלאי ,דליפת נוזלים או אין כלל מים חמים ,תזמינו עוד היום את אידאל דודי שמש, תיקון, החלפה והתקנה של דודי שמש בצפון הארץ.

 

 

מנהל הסניף:

דוד בן דוד

052-6168888

פרטי העסק בגוגל

תיקון והתקנת דודי שמש בצפון
דרך חיפה 31
קריית אתא ישראל
טלפון: 04-8720120 / 04-8720160
פקס: 04-8720180
אימייל: david@idealsolar.co.il
שתפו את העמוד ב:
Written by junami