דודי שמש מחליפי חום

מה העיקרון שעליו מבוססים מחליפי חום, ואיך זה בדיוק עובד בפועל?

בניגוד למערכות חימום סטנדרטיות, בהן המים אותם אנו רוצים לחמם באים במגע ישיר עם גוף החימום או עם כל גורם אחר שאמור לחמם אותם, העיקרון שנקרא החלפת חום הוא עיקרון שעובד מעט אחרת. מחליפי חום למעשה מחברים מים אותם אנו רוצים לחמם לתשתית אחרת של מים, ומעבירים חום מצד אחד של המערכת לצידה השני. מחליף החום, שצורתו היא בדרך כלל צורה ספירלית, עושה את דרכו מהמים שעברו חימום ראשוני למים שצריכים להתחמם בפועל, והוא למעשה הרכיב המהותי בחימום שלהם. כעת, נבין מתי מדובר במערכת רלוונטית ונחוצה בדודי שמש ביתיים.

מתי יש צורך בדודי שמש המשולבים במחליפי חום? מה היתרונות בכך?

  • מתי זה נחוץ? דודי שמש עם מחליפי חום הם נחוצים כאשר מסיבה כזו או אחרת, ישנה בעיה בהתקנת מכל המים וקולטי השמש של הדוד (שני הרכיבים העיקריים שלו) זה בסמוך לזה. דוד שמש מבוסס על חימום דרך קולטי שמש, וכאשר ישנו גג קטן בו יש מקום מוגבל למכלי מים, או שמדובר במגדל רב דיירים שהגג בו מוקדש באופן בלעדי לקולטים – מחליפי חום מותקנים בכדי לחבר את הקולטים האלה למכלי המים השונים בדו01דים, וכך לוודא שמגיע חימום איכותי לכל דוד ודוד.
  • מה היתרונות בכך? כאמור, היתרון העיקרי בהתקנת דוד שמש עם מחליף חום הוא היכולת לחמם בצורה יעילה וזולה מים גם כאשר ישנה בעיה פיזית של מקום בגג הבניין. מעבר לכך, ישנם יתרונות נוספים גם במניעת אבנית – משום שמעגל החימום מקולטי השמש ועד המחליף הוא למעשה מערכת סגורה, לא יכולה להצטבר בו אבנית גם לאחר חימום ממושך וכך התחזוקה של המערכת היא פשוטה יותר.

אם צריך פתרון מתקדם של חימום בבית – יש לפנות לטובים ביותר בתחום

התקנה של דודי שמש עם מחליפי חום היא תהליך פשוט למדי. כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מובילה בתחום שמתמחה בפתרונות מתקדמים דוגמת זה, וכך לוודא שאתם מקבלים את המענה המתאים וה10יעיל ביותר עבור הבית שלכם.

 

נפח בליטרים  קוטר בס”מ אורך בס”מ    מספר תקן
 120 56 90 72199
 150 56 105 72199
 200 56 140 72199

 

אידאל דודי שמש להזמנת דודי שמש מחליפי חום התקשרו 1-800-800-464 או פנו אלינו דרך טופס צור קשר

דודי שמש

שתפו את העמוד ב: