בדיקת מחירי דודי שמש

אם אתם רוצים לקנות דוד שמש לבית, עליכם לבדוק מחירי דודי שמש בצורה יסודית ומסודרת כדי לבדוק מהו הסכום המשוער שתצטרכו להשקיע בהתאם לדוד שמתאים לכם.
כאשר אתם רוכשים דוד שמש אתם צריכים להתייחס לכמה דברים, כאשר החשוב ביותר הוא גודל מיכל המים של הדוד. ככל שמספר הנפשות בבית גדול יותר, כך מיכל המים צריך להיות גדול יותר, ועל כן אתם תשלמו יותר לעומת למשל רווק או רווקה שגרים לבד בדירת חדר או שני חדרים.

הקושי בבדיקת מחירי דודי שמש

לאור האמור לעיל, כאשר אתם בוחנים מחירי דודי שמש אתם לא יכולים להתייחס למחירים בצורה פשטנית ולומר שאתם תרכשו את הדוד הכי זול כל עוד הוא שייך לחברה איכותית. כאשר אתם בוחנים את המחירים, אתם צריכים להסתכל על גודל המיכל (והקולט בהתאמה) שאתם מקבלים בתמורה למחיר.
אם כן, הקושי בבדיקת מחירי דודי שמש נובע כאשר אנשים לא מבינים את החשיבות של גודל המיכל בעת בחירת הדוד להתקנה בבית. רק אחרי שמקבלים ייעוץ מקצועי והתאמה אישית של מיכל המים בהתאם למספר הנפשות בבית, רק אז אפשר להתחיל לעשות השוואת מחירים בצורה מושכלת. הבעיה היא שרובכם וודאי מתייעצים עם חברים ושואלים על המחיר שהם שילמו מבלי לדעת שהם התקינו דוד קטן או גדול מזה שאתם צריכים להתקין.

מחירי דודי שמש – מה זה כולל?

דבר נוסף שעליכם לבדוק כאשר אתם משווים מחירים של דודי שמש הוא מה המחיר כולל. יש מחירונים שכוללים אך ורק את המיכל או שמתייחסים למכלול כולו, כלומר מיכל וקולט, גוף חימום חשמלי וכן הלאה. אם אתם רוצים לשים סוף לבלבול, כדאי לעשות השוואת מחירים באופן טלפוני מול כמה חברות.
בנוסף, חשוב לשאול האם המחיר כולל את ההתקנה, ואם לא, כמה צריך להוסיף עבור התקנה. רצוי גם לשאול האם המחיר שצוין כולל מע”מ או לא.

אחריות – על מה ולכמה זמן

דבר נוסף שבדרך כלל מחירי דודי שמש כוללים הוא אחריות, וזה אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים לב אליהם. האחריות היא מה שייתן לכם ראש שקט ותיקון מלא של טכנאי במידה ומתרחשת תקלה, אם בעקבות התקנה לקויה או בעקבות בלאי וליקויים של הדוד, וכל עוד התקלה אינה בשל שימוש אינו סביר מצדכם או שאינו לפי הוראות היצרן.דודי שמש
כדי להסיר ספק, בדקו לכמה זמן נמשכת האחריות (כמה יעלה לכם להאריך את תקופה האחריות אם תרצו) ומה בדיוק היא כוללת. חשוב לשים לב גם לדברים או למקרים שהיא לא מכסה, למשל אם הנזק הוא בשל הצטברות אבנית שאתם עצמכם לא דאגתם לנקות אותה ולמנוע אותה.

 

צריכים דוד שמש חדש? תהיו בטוחים שבאידאל תקבלו את הדוד המבוקש במחיר הנמוך ביותר. להזמנות חייגו: 1800-800-464 או פנו לסניף הקרוב אליכם

שתפו את העמוד ב: