ציפוי אמייל:

מהו ציפוי אמייל ומהם השימושים השונים של האמייל בעולם המודרני

בשביל להבין מהו ציפוי אמייל נבין קודם כל מהו האמייל ולאיזה מטרות משתמשים בטכניקת האמייל בימינו. אמייל הוא למעשה חומר שצבעיו מגוונים, שנוצר מהתכה של אבקת זכוכית באפייה בטמפרטורה גבוהה (כ-800 מעלות) על שכבה בסיסית כלשהי, לרוב שכבת מתכת. אבקת הזכוכית, לאחר שהיא מתקררת, מתקשה והופכת לאמייל, נהייה חלקה ונוקשה ועמידה מאוד בפני טמפרטורה, רטיבות, לחץ ושחיקה. הטכניקה של שימוש באמייל לציפוי מכשירים וכלים שונים היא טכניקה עתיקה למדי, אך גם היום כמו בעבר האמייל משמש אותנו לציפוי מוצרים שונים – מאמבטיות ועד תנורים וקומקומים. עמידותו הגבוהה של האמייל הופכת אותו גם לאידאלי בכל הנוגע לציפוי פנימי של מכלי מים גדולים בטמפרטורה גבוהה, כמו מיכל המים של דוד השמש שלנו.

הבנו מהו ציפוי אמייל, כעת נבין כיצד משתמשים בציפוי אמייל לשיפור איכות דוד השמש או החשמל

  • עבודתו של הדוד הביתי שלנו, בין אם מדובר בדוד שמש ובין אם מדובר בשאריות דודי החשמל האחרונים בארצנו, היא עבודה חשובה מאוד. הדוד מכיל כמות גדולה מאוד של מים, ותפקידו הוא לתת לנו את המים בטמפרטורה החמה המתאימה לנו לאחר יום עבודה קשה. עם זאת, בכדי למנוע חלודה, דליפות ונזקי מים אחרים בגוף הדוד נהוג לצפות אותו כלפי פנים.
  • הבנו כבר מהו ציפוי אמייל, וניתן להבין גם שמדובר בציפוי המתאים והאיכותי ביותר לדודי שמש וחשמל כלפי פנים. האמייל, כפי שהסברנו, הוא ציפוי חלק ואיכותי בעל עמידות שאין דומה לה מפני נזקים של מים וטמפרטורה. לכן כדאי לנו מאוד לצפות באמייל את חלקו הפנימי של מיכל המים בדוד השמש שלנו, והביצועים שנקבל מכך יהיו איכותיים והדוד יישמר לאורך זמן, עוד יותר מאשר בשימוש בציפוי בטון.

אידאל דודי שמש – ציפוי אמייל לדוד שלכם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר

אצלנו באידאל דודי שמש מציעים לכם, הלקוחות שלנו, את מכלול השירותים הרלוונטיים לדודי השמש שלכם מקצה לקצה. אחד מהשירותים הללו הוא, כמובן, ציפוי אמייל פנימי לדוד השמש שלכם, שיהפוך את הדוד כולו לאיכותי ועמיד לאורך זמן רב.

שתפו את העמוד ב: