אודות – אידאל אנרגיות סולריות בע"מ

אידיאל אנרגיות סולאריות בע"מ

 

* חברת אידאל נוסדה בשנת 1958 ומאז עוסקת בייצור אספקה ושיווק מערכות שמש וחשמל.
* ב2004 התאחדה החברה עם חברה ותיקה נוספת בתחום "אנרגון"
* ב2008 הקימה החברה מפעל חדש ומודרני לייצור דודים וקולטים במישור אדומים.

כיום מפעל הייצור והנהלת החברה ממוקמים במישור אדומים.
סניפי החברה פרוסים בערים מרכזיות בארץ לצורך מתן שרות בכל הארץ.

* המהלכים העסקיים, ניסיונה הרב של החברה ומנהליה, מאפשרים לתת את המענה האדיאלי לצרכי השוק בישראל למגזר הפרטי הביתי, למגזרים התעשייתי והמוסדי. למעלה מחמישים שנות ניסיון בתחום התרמו סולרי וגידול מתמיד בנתח השוק, הם שמביאים את החברה למיקומה בחזית העשייה הסולרית בארץ.
* אידאל משווקת ומייצרת את מוצריה והמערכות הסולריות תחת התקינה המחמירה של מכון התקנים הישראלי ISO 9001.
* אידאל מייצרת מגוון רחב של דודי שמש וחשמל בנפחים מיוחדים החל מ-30 ליטר ועד 300 ליטר. הדודים מיוצרים בשני סוגי ציפויים ועפ"י צרכי היישום וההשתלבות במערכות. ציפוי אמייל, כמו כן כל מוצרינו נבדקו ונמצאו מתאימים למגע עם מי שתיה בהתאם לתקן הישראלי 5452, התר מספר 72204. באידאל מיוצרים גם דודים מחליפי חום המיועדים למערכות סגורות ומרכזיות.
* חברת אידאל מאפשרת לרכוש דודי חשמל ייחודים וייעודים הנותנים מענה למשרדים, מעבדות ובתי עסק הצורכים כמויות קטנות של מים חמים במספר רב של פעמים לאורך היום.

השירות מעל הכל

אידאל דודי שמש וחשמל

* החברה מקפידה על מקצועיות בשיווק ביצור ובשירות ללקוחותיה. שביעות הרצון המתמשכת של לקוחות החברה מהמוצרים ומאספקת מים חמים איכותיים. תחת הקפדה על צריכת חשמל נמוכה וייצור בסביבה ירוקה.
* זמינות מתמדת באמצעות שיחת חינם 1800-800-464.
* ליווי מקצועי בייעוץ, בהתקנה ובשירות אחרי מכירה. הייעוץ נעשה על ידי מומחים וותיקים בתחום המערכות הסולאריות תוך הקפדה ודאגה לתקציב המשפחה ע"י החזר השקעה גבוהה.

כל מוצרי החברה נמצאים בפיקוח איכות ISO9001-2008. מדיניות האיכות של החברה היא שמירה על רמת שרות גבוהה,
כפי שמופיע במסמך הנחיות של מנ"ל החברה לעובדים.

חברתנו עובדת עם החברות הגדולות בארץ עם עיריות ועם קבלני בנין וחברות בניה מעל לכל הצבנו את הלקוח הסופי כגורם החשוב ביותר שיהיה שבע רצון.

 

שתפו את העמוד ב: