בחירת יצרן דוד שמש

דוד שמש הוא המצאה ישראלית מהטובות ביותר שנראו בעשורים האחרונים. הפופולאריות של דודי השמש גדלה משמעותית ואיתה גם מספר היצרנים. הנה טיפים לבחירת יצרן דוד שמש.
יצרן דוד שמש הפך להיות מבוקש מאוד בשנים האחרונות, ככל שגדל הביקוש עבור דוד שמש. דוד שמש הוא אחת ההמצאות הישראליות הטובות ביותר, וגם היום עם כל השינויים והחידושים הטכנולוגיים הוא שומר על המעמד שלו ועל מיקום גבוה ברשימת ההמצאות הישראליות החשובות של כל הזמנים. אין ספק שהוא שינה את אורח החיים שלנו והביא לשיפור משמעותי, הן בהיבט הכלכלי בשל הפחתת צריכה החשמל והחשבונות הנלווים לה, והן בהיבט האקולוגי, כיוון שהוא מחמם את המים בעזרת אנרגיה סולארית.

דגשים לבחירת יצרן דוד שמש

כידוע, דודי שמש נועדו לעזור לנו לחמם את המים מבלי שנצטרך להשתמש בחשמל. כמובן שיש מקרים יוצאי דופן שבהם יש צורך בחשמל, אבל ברוב ימות השנה ישראל היא שמשית ביותר ועל כן ניתן לנצל את האקלים ולחמם את המים בעזרת אנרגיה סולארית.
עם זאת, יש חשיבות רבה לבחירת יצרן דוד שמש על מנת להפיק את המירב מהדוד שמתקינים בבית. לאורך השנים, ככל שהפופולאריות של דודי שמש והביקוש להם גדלו, כך גדל גם מספר היצרנים, ומכאן שהבחירה הפכה להיות עוד יותר קשה מבעבר.
בחירת היצרן היא הבחירה הראשונה והחשובה מכל, עוד לפני שמתייחסים לנתונים של הדוד. חשוב לבחור בחברה מקצועית, ותיקה ומנוסה, ומומלץ גם לבחור בזו שיכולה לספק שירותי התקנה ותיקון של דודי השמש שלה, כדי שכל מה שצריך אפשר יהיה לקבל תחת קורת גג אחת. אידאל אנרגיות סולריות בע”מ היא בין החברות הטובות ביותר, ואולי הכי טובה. את דודי השמש שלה היא מייצרת לפי התקינה המחמירה של מכון התקנים הישראלי ISO 9001 והיא תמיד מקפידה על מקצועיות בשיווק בייצור וגם בשירות שהיא נותנת ללקוחות שלה בכל רחבי הארץ. לחברה יש ניסיון של מעל 50 שנה בתחום התרמו-סולרי, ולכן היא נמצאת בחזית העשייה הסולארית בישראל.

דגשים לבחירת דוד השמש

אחרי שבוחרים יצרן דוד שמש אפשר לעבור לבחירת דוד השמש. לכל מבנה יש את המאפיינים שלו ועל כן בכל מבנה יש צורך בדוד שמש אחר.
הדוודים משתנים בכמה פרמטרים, כאשר הבולט ביותר הוא הגודל. ככל שעולה מספר הנפשות שנמצאות או חיות במבנה, כך צריך דוד גדול יותר. הגדלים נעים בין 30 ליטר ועד יותר מ 200. לדוגמא, בבית עם 5 נפשות כדאי להתקין דוד שמש בגודל של 150 ליטר לפחות.
בחירת הגודל היא חשובה כיוון שהגודל ישפיע על ההתנהלות ועל אורח החיים במבנה. דוד קטן יותר אומנם עולה פחות, אך הוא יכול להיות פחות יעיל במקרים מסוימים ופחות משתלם לטווח הרחוק.

שתפו את העמוד ב: